X Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się dokładnie za tydzień, 18.04.2018 roku. W związku z tym zwracam się z prośbą o udostępnienie materiałów promocyjnych na stronach Państwa jednostek oraz o przekazanie informacji o szkoleniach i warsztatach organizowanych w dniu Giełdy Pracy studentom jednostek.

Tegoroczna Giełda Pracy została podzielona na dwie części:

Część I: targi – Doskonała okazja do skutecznego nawiązania współpracy, możliwość zweryfikowania umiejętności studentów i absolwentów, pierwsze rozmowy kwalifikacyjne oraz poszerzenie sieci kontaktów, które owocują późniejszym zatrudnieniem;

Miejsce: Część targowa odbędzie się w Budynku Głównym UO przy ulicy Oleskiej 48 (I piętro), zapraszamy w godzinach 10:00 – 13:00;

Część II: debata – Tematem przewodnim spotkania jest Brak znajomości języka polskiego w biznesie – kompetencje i zatrudnienie studentów międzynarodowych, a zapotrzebowanie opolskich inwestorów.

Miejsce: Część panelowa z udziałem pracodawców odbędzie się w Studenckim Centrum Kultury. Od godz. 15:00 do 17:00 zapraszamy do sali kameralnej.

Szkolenia
Dla naszych studentów i absolwentów przygotowaliśmy 7 szkoleń, tak by oferta była atrakcyjna dla osób studiujących różne kierunki. Informacje o szkoleniach znajdą Państwo w załączeniu oraz na stronie www.kariera.uni.opole.pl/szkolenia.

Wystawcy
Patronem honorowym IX Giełdy Pracy jest firma Capgemini Polska, a wraz nią na tegorocznej części Giełdzie pojawią się m.in. Auto LELLEK Group Sp. z o.o. Sp.k., BCF Software Sp z o.o., Call Center Inter Galactica Sp. z o.o., Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy sp. k., LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG, MULTISERWIS Sp. z o.o., Olesiński i Wspólnicy Sp.k., opta data Sp. z o.o., PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o., Sopra Steria Polska Sp. z o.o., STEFANINI Poland Sp. z o.o., Stolarstwo i Usługi Meblowo – Budowlane Adrian Halupczok – ważni partnerzy biznesowi naszego Uniwersytetu oraz  chociażby Wizz Air Hungary Kft., SFD S.A. czy Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o. Sp.k..

Harmonogram szkoleń