Uprzejmie informujemy, że Wydział Oświaty, we współpracy z Uniwersytetem Opolskim,
i nauczycielami matematyki ze szkół ponadgimnazjalnych, zorganizował po raz siódmy dla tegorocznych maturzystów cykl zajęć przygotowujących do egzaminów maturalnych z matematyki.

Zajęcia rozpoczną się w dniu 03.02.2020 r. (poniedziałek) i będą prowadzone
do kwietnia 2020 r. (ostatnie zajęcia w czwartek 9 kwietnia 2020 r.).
Będą się one odbywać
na Uniwersytecie Opolskim przy ul. Oleskiej 48, w następujące dni:

• poniedziałek – 15.30-17.00
  • wtorek – 15.30-17.00
  • czwartek – 15.30-17.00
  • piątek – 14.30-16.00

Zajęcia będą prowadzone na dwóch poziomach (podstawowym i rozszerzonym). Zamierzeniem organizatorów zajęć jest powtórzenie całego materiału z matematyki w 10 tygodni.

W tym roku zajęcia z matematyki będą prowadzone przez następujących nauczycieli:

• Danuta Kowol – Zespół Szkół Elektrycznych;
  • Maria Romanowska – PLO nr II ;
  • Bernarda Zarzycka – PLO nr I ;
  • Paweł Słaby – PLO nr I;
  • Krzysztof Sobków – PLO nr II ;
  • Krzysztof Kowalczyk – PLO nr III ;
  • Dariusz Domański – PLO nr VI.

Zajęcia będą się odbywać niezależnie od siebie. Każdy uczeń może uczestniczyć w nich
od jednego do czterech razy w tygodniu, w zależności od tego, jak zapisze się na zajęcia na stronie Uniwersytetu Opolskiego ticket.math.uni.opole.pl/matura/

Wszystkie dodatkowe informacje, w tym rozkład zajęć, harmonogram, tematyka, regulamin
i zgoda na udział w zajęciach, znajdują się na stronie internetowej Uniwersytetu Opolskiego (Wydział Matematyki i Informatyki), na której maturzyści będą mogli zapisywać się, by otrzymać kod pozwalający uczestniczyć w darmowych zajęciach, a także pobrać regulamin i zgodę na udział w zajęciach, które należy wydrukować, podpisać i przenieść ze sobą na pierwsze zajęcia.

Zapisy na zajęcia – poprzez stronę  ticket.math.uni.opole.pl/matura/ – zostaną uruchomione od środy 29 stycznia 2020 r. od godziny 9:00.