Szanowni Państwo,

W dniu 29 października 2021 roku o godz. 13:15 w Audytorium Centrum Nanotechnologii A Politechniki Gdańskiej (s. 3/11 CNA), ul. Narutowicza 11/12, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej (w formie hybrydowej) mgr inż. Magdaleny Chmary pt.

„Zastosowanie twierdzenia o przełęczy górskiej w anizotropowych układach”

Promotor:
• prof, dr hab. Marek Izydorek (Politechnika Gdańska, Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej)

Recenzenci:
• prof, dr hab. Grzegorz Łukaszewicz (Uniwersytet Warszawski, Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki)
• dr hab. Aleksandra Orpel, prof. UŁ (Uniwersytet Łódzki, Wydział Matematyki i Informatyki)

Obrona rozpocznie się o godzinie 11:00 i będzie prowadzona w trybie zdalnym.

Rozprawa doktorska wraz z recenzjami jest do wglądu w Bibliotece Głównej (Czytelnia Czasopism), Gmach Główny, Politechnika Gdańska, ul. Narutowicza 11/12.

Streszczenie rozprawy doktorskiej wraz z recenzjami jest dostępna na stronie: https://ftims.pa.edu.pl/nauka/rada-dziedzinv-naukowei-nauki-scisle/doktoratv-starv-trvb

Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie, będą miały także możliwość udziału w niej on-line. Chętnych do udziału w obronie, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: dziekanat.wftims@pg.edu.pl do 27.10.2021, w celu otrzymania linku.