Szanowni państwo,

Katedra Matematyki ogłasza konkurs na stypendium studenckie dla studentów I i II stopnia. Szczegóły poniżej.

Nazwa jednostki:  Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Opolskiego
Nazwa stanowiska: stypendysta – student studiów I-II stopnia
Wymagania:
– znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz pracę naukową w tym języku
– znajomość podstaw teorii macierzy losowych
– średnia ocen ze studiów wyższa niż 4.5
Wymagane dokumenty:
-podanie wraz z listem motywacyjnym wskazującym na zainteresowanie tematyką projektu
-CV wraz z udokumentowanymi osiągnięciami naukowymi (np. stypendia, staże, nagrody lub wyróżnienia, warsztaty, szkolenia, udział w projektach naukowych)
– zaświadczenie o posiadaniu statusu studenta na studiach matematycznych I stopnia
– zaświadczenie znajomości języka angielskiego na poziomie nie niżej B2
-wydruk PDF z systemu USOS z wykazem ocen ze studiów oraz oceną średnią
-wymagane przez RODO oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie dostarczonych danych osobowych na potrzeby rekrutacji o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Opis zadań: Zadaniem Stypendystów będzie prowadzenie badań teoretycznych dotyczących zastosowań teorii macierzy losowych w  nauczaniu głębokim.
Typ konkursu NCN: IMPRESS-U
Termin składania ofert: 29 marca
Forma składania ofert: email

Warunki zatrudnienia:
Czas trwania stypendium: 24 miesięcy
Wysokość stypendium: 1 400 zł/na miesiąc Dodatkowe informacje:
Dokumenty w formacie PDF prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres prof Anna Lytova (alytova@uni.opole.pl) w terminie do 29 marca 2024 r. (w temacie wiadomości prosimy wpisać: “Stypendium w ramach grantu IMPRESS-U”).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 5 kwietnia 2024 r